Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji DELFIN

AktualnościPozostałe(PRACA) Nabór na wolne stanowisko – kierowca, pomocnik montera

12 stycznia 2024by Redaktor

Ogłoszenie

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji “Delfin” Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich ul. Rzeczna 2 ogłasza nabór na wolne stanowisko – kierowca, pomocnik montera sieci wodociągowo-kanalizacyjnej.

Wymiar etatu: 1 stanowisko pracy
Miejsce pracy: ul. Rzeczna 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdów pow. 3.5t
  • Usuwanie awarii i zakłóceń w ciągłości dostawy wody i odbioru ścieków
  • Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania:

  • Prawo jazdy: kat. B+E lub C bądź T
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Gotowość i predyspozycje do pracy w terenie
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pow. 3.5t
  • Dyspozycyjność, uczciwość, samodzielność, a także umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Prace w systemie jednozmianowym 8 godzinnym od godz. 7:00 do 15:00
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów w siedzibie Spółki w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Rzecznej 2 lub przesłanie na adres Spółki.

Prosimy o zawarcie w CV Klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Informacje o danych osobowych: https://pwikdeflin-zabkowiceslaskie.pl/rodo/

Prześlij stan odczytu z licznika wodomierza

Kontakt

74 815 16 08
sekretariat@pwikdelfin-zabkowiceslaskie.pl
bok@pwikdelfin-zabkowiceslaskie.pl
Rzeczna 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Dane rejestrowe:
NIP: 887-100-42-29
Regon: 890661270
KRS: 0000145029

Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne

Opracowanie: Alink Multimedia @ 2019